Přeskočit na obsah
Vážení zákazníci, rádi Vás přivítáme na naší prodejně v Církvici 241 (u Kutné Hory), otevírací doba PO-ČT 7:00–15:00, PÁ 7:00–14:00. Jako poděkování za Vaší návštěvu u nás dostanete slevu 10% z E -shopových cen. Těšíme se na Vás, s pozdravem Tým Nakoplast
Výprodej 0 0 Kč

Filtr

Výška (cm)

cm

Cena

Barva

Požadované vlastnosti

Výrobce

Upřesnění

Plastové skříně DETROIT

Hledáte skříň vhodnou do předsíně, koupelny, garáže, chodby či dílny? Potřebujete nenáročnou montáž, kterou zvládnete sami? Vyberte si italské skříně řady DETROIT ve dvoudvéřovém provedení, k jejichž montáži není třeba nářadí. Uložte všechny své věci do skříní DETROIT a DETROIT XL. Police, které unesou až 25 kg, si můžete posouvat nahoru či dolů dle potřeby. 


Při odběru více kusů Vám rádi zpracujeme individuální cenovou nabídku (od 6ti kusů). V případě zájmu svou poptávku zašlete prosím na email objednavky@nako-kolin.cz.

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.