Přeskočit na obsah
Výprodej 0 0 Kč

Filtr

Šířka (cm)

cm

Hloubka (cm)

cm

Výška (cm)

cm

Cena

Barva

Požadované vlastnosti

Výrobce

Upřesnění

Venkovní plastové skříně

Kvalitní plastové skříně do dílny, na balkon, terasu či zahradu. Skříně mají různé stupně ochrany proti vodě (IPX3 / IPX4), UV odolnost a jsou větru vzdorné. Skříně jsou z pevného a kvalitního materiálu a  vynikají svou vysokou variabilitou. Kovové panty u venkovních skříní jsou kvalitní a zajišťují trvalou funkčnost otvírání a pevné dolehnutí dveří.

I přes  to, že mají skříně udělenou certifikaci IPX3 / IPX4, doporučuje výrobce vždy mít venkovní skříně / truhly pod nějakým přístřeškem, pergolou a nevystavovat zboží přímému dešti.

Voděodolnost  ≠ vodotěsnost.  Voděodolnost je krátkodobá schopnost vydržet (odolat) proti působení vody, resp. vlhkosti.

Při odběru více kusů Vám rádi zpracujeme individuální cenovou nabídku (od 6ti kusů). V případě zájmu svou poptávku zašlete prosím na email objednavky@nako-kolin.cz.


Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.