Přeskočit na obsah
Výprodej 0 0 Kč

Vše o nákupu

Jak postupovat při REKLAMACI / VRÁCENÍ zboží

I když děláme maximum, aby jste byli se zbožím spokojeni a bylo Vám v pořádku doručeno, může se stát, že se při přepravě poškodí nebo prostě jen neodpovídá Vašim představám. Níže naleznete jednoduchý návod jak postupovat ve třech nejčastějších situacích.


A) Přišlo mi poškozené zboží / reklamace vadného zboží

Upozornění: Nepřebírejte balíček, je-li viditelně poškozený obal. Jedná-li se o lehké poškození (např. promáčklý roh) vyplňte v přepravním listu u dopravce poznatek o poškození, PŘEVZATO S VÝHRADOU! 


 1. máte-li poškozený díl např. u skříně, truhly atd., ZBOŽÍ NESETAVUJTE. Poškozený díl, který je již sestaven, nelze za nový vyměnit ( zboží je opatřeno zámečky, nelze tedy znovu rozložit - rozláme se a je nevratně poškozeno). Takto SESTAVENÉ ZBOŽÍ s vadným dílem nelze REKLAMOVAT!!!
 2. poškozenou věc zboží nafoťte a podrobně vyplňte reklamační formulář (např. u poškozeného dílu skříně je třeba napsat o jaký díl se jedná - B1, C17 ...atd.) 
 3. odešlete na email objednavky@nako-kolin.cz  písemnou reklamaci společně s fotkami VŽDY do 48 hodin od převzetí  od přepravce
 4. v co nejkratší době Vám přijde vyjádření z reklamačního oddělení 


B) Přišlo mi neúplné zboží

(chybí položka, díl, případně je jiné množství objednaného zboží v objednávce).  

 1. nafoťte převzatý balík a vyplňte v reklamačním protokolu, co přesně chybí  
 2. odešlete prosím na email objednavky@nako-kolin.cz písemnou reklamaci o chybějícím zboží 
 3. v co nejkratší době Vám přijde vyjádření z reklamačního oddělení 


C) Chci odstoupit od kupní smlouvy do 14ti dnů

(nevyhovuje mi rozměr, barva, celkově zboží neodpovídá mým představám). 

Upozornění: Při odstoupení od smlouvy, musí zákazník vrátit zboží nerozbalené, nepoužité, a hlavně u skříní nesložené, v původním obalu. 

 1. vyplňte protokol k odstoupení od kupní smlouvy
 2. zašlete prosím informační email na objednavky@nako-kolin.cz, že zboží vracíte a že můžeme očekávat vrácení balíčku 
 3. vyplněný protokol k odstoupení od kupní smlouvy vložte zpět do balíku a se zbožím ho zašlete na vlastní náklady zpět na adresu: 

  Nakoplast
  Církvice 241
  285 33 Církvice 

 4. vyčkejte na vyjádření reklamační oddělení, které převzaté zboží překontroluje, zda je nepoužité a nepoškozené. Vrácení peněz proběhne během 14ti dnů na číslo účtu, které je vyplněno v protokolu. Fotogalerie

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.