Přeskočit na obsah
Vážení zákazníci, rádi Vás přivítáme na naší kamenné prodejně v Církvici u Kutné Hory 241. Otevírací doba je PO-ČT 7:00–15:00, PÁ 7:00–14:00.Jako poděkování za Váš nákup od nás dostanete 10 % SLEVU z E-shopových cen. Těšíme se na Vaši návštěvu, s pozdravem Tým Nakoplast s.r.o.
Výprodej 0 0 Kč

Vše o nákupu

O společnosti

Firma Nako-Kolín (eshop Nakoplast.cz) působí na českém trhu už více než 24 let a po celou dobu úspěšně dodáváme zboží do velkých řetězců tak i drobným odběratelům.

Skladem máme platové zboží od šesti předních italských výrobců:

ABM Italia (KIS), TERRY, ICS, SOGENEX, VIPA, STEFANPLAST

Máme mnoho důvodů, proč prodáváme pouze kvalitní italské výrobky.

  • Říká se, že Italové umí design více než pizzu. Máme v sortimentu mnoho důkazů tohoto tvrzení.
  • Itálie se musí řídit přísnými směrnicemi EU, díky kterým se nestane, že by plastové výrobky obsahovaly škodlivé látky. Tyto problémy se už v minulosti vyskytly mnohokrát u výrobků z Asie.
  • Kvalita a pevnost plastů.
  • Nižší náklady na logistiku oproti výrobkům z Asie a tím i nižší cena pro Vás.
  • Podporujeme společně Evropský trh.

Nakupujte tam, kde nakupují velké obchodní řetězce.

Díky výborným vztahům s dodavateli, dlouhodobé spolupráci a velkým objemům prodeje jsme schopni vytvořitou oboustranně výhodnou nabídku. Přitom s opravdu nízkou cenou.

Našimi největšími obchodními partnery jsou Hornbach, Bauhaus atd…

Fotogalerie

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.