Přeskočit na obsah
Vážení zákazníci, rádi Vás přivítáme na naší kamenné prodejně v Církvici u Kutné Hory 241. Otevírací doba je PO-ČT 7:00–15:00, PÁ 7:00–14:00.Jako poděkování za Váš nákup od nás dostanete 10 % SLEVU z E-shopových cen. Těšíme se na Vaši návštěvu, s pozdravem Tým Nakoplast s.r.o.
Výprodej 0 0 Kč

Filtr

Šířka (cm)

cm

Hloubka (cm)

cm

Výška (cm)

cm

Objem (l)

l

Cena

Barva

Požadované vlastnosti

Výrobce

Upřesnění

Odolné boxy do vestaveb z GB

Extra pevné plastové boxy z Velké BRITÁNIE jsou novinkou na našem E-shopu.

Na výběr Vám nabízíme několik velikostí pevných a odolných boxů s univerzálním využitím. Boxy se dají využít do vestaveb aut a karavanů, na cesty ale také na uložení těžších věcí, které chcete opatrovat. Boxy od anglického výrobce Really useful Products jsou pevnější než všechny ostatní modely a jsou ideální pro použití, kde obsah vyžaduje maximální ochranu před poškozením, např. kurýrní krabice pro doručování balíků nebo leteckou přepravu. Všechny boxy v nabídce jsou pouze v transparentní barvě. 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.